Krach systemu
Relacja z rewolucji
w świecie komunikacji.
Home » » Wyłącz komputer i idź pocałuj żonę/męża...

Wyłącz komputer i idź pocałuj żonę/męża...

Written By Przemyslaw Fura on piątek, 2 listopada 2012 | 08:22Wczoraj było Święto Zmarłych, dziś niektórzy z nas pracują. Tworzą reklamy, robią Internety. W pocie czoła wylewają kreatywną esencję składając ją na ołtarzu lepszego jutra.
Wczoraj zmarł też w wieku 52 lat Linds Redding art director i animator. Odszedł przegrywając walkę z rakiem gardła. swoimi przemysleniami dzielił się prawie do samego końca na swoim blogu. www.lindsredding.com. Spędził ponad 30 lat w branży reklamowej, choroba pozwoliła spojrzeć mu na nasz świat z innej perspektywy. Podzielił się tą perspektywą w jednym z ciekawszych i mądrzejszych wpisów. O tym właśnie, żeby nie tracić perspektywy. Jaki dzień jest lepszy na takie przemyślenia niż okres Święta Zmarłych? Chyba nie ma lepszego. Dlatego zapraszam do lektury, właściwie wydaje mi się, że każdy w branży powinien to przeczytać, dla własnego dobra:

http://www.lindsredding.com/2012/03/11/a-overdue-lesson-in-perspective/

Dzięki Bartkowi Gołębiewskiemu za inspirację, zgadzam się z nim, że warto dzielić się tym wpisem. Dzielcie się.Paradoksem jest, ze piszę ten wpis z pracy...
SHARE

About Przemyslaw Fura

0 komentarze :

Prześlij komentarz